İddaa Kupon Sorgulama

Haftalık olarak yayınlanan İddaa bültenini inceledikten sonra yeni iddaa sistemi kapsamında kuponunuzu yaptınız. Artık bildiğiniz gibi maç kodu kavramı yok bunun yerine oyun kodu gelmiş durumda. Bunlara dikkat ederek kuponunuzu yapmanız gerekmektedir. Bu kuponu yaparken kendi tecrübe ve öngörülerinizi kullanabilirsiniz. Bunun yerine uzman iddaa yorumcularının hazırladığı kuponlardan da yola çıkabilirsiniz. Özellikle iddaa sektöründe yeni olanlar için bu tip hazır kuponlar ilk zamanlarda hayat kurtarıcı bir yardımcı olmaktadır. Canlı sonuçları takip edebileceğiniz gibi bunun yerine maçlar bittikten sonra sonuçlarını kontrol etme şansınız da var. Peki yaptığınız kupon tuttu mu tutmadı mı? Gönül ister ki her attığınız hedefi bulsun, sizin üstüne bahis oynadığınız takım gol olup yağsın ama her zaman bu olmuyor ne yazık ki. İddaa Kupon Sorgulama için farklı seçenekler kullanmanız mümkün.

İddaa Kupon Sorgulama Üyeliksiz

Kupon sorgulama işlemi yaparken oyuncular genellikle ufak sorunlar yaşayabilmekte. Bu sorunların başında sorgulama yapacağınız sitenin üyelik işlemi yapmanızı istemesi gelmektedir. Ancak insanlar bu işlemin süresi ve uğraştırmasından kaynaklı bunu istemediği olabilmekte. İddaa uzun süreden beri barkod sistemine geçti. Kuponunuzu incelerseniz eğer kuponunuzun alt tarafında barkod numarasını görme şansınız var. Bu barkod ile direkt olarak İddaa Kupon Sorgulama yapabilmektesiniz. Maçların sonuçlarını tek tek bakarak kontrol etmek de başka bir keyif. Bunu yaparken de takımların maç esnasında neler yaptıklarını teker teker maç özetlerinden inceleyebilirsiniz.

İddaa Kupon Nasıl Sorgulanır?

Oyuncular son dönemlerde internetin yaygınlaşmasıyla birlikte İddaa sonuçları oturdukları yerden kontrol edebilmekteler. Akıllık telefonlardaki uygulamalardan yapabilecekleri gibi bunun yanında internet siteleri üzerinden de kontrolleri gerçekleştirmek mümkündür. Bunun yanında oyuncuların hala bir çoğu da karasal bayi adı verilen iddaa büfelerinden de kuponlarını sorgulatabilirler. Büfede çalışan yetkili arkadaşa kuponunuzu verdiğinizde saniyeler içinde tarayarak size sonuçlarınızı söyleyebilmektedir. İddaa’dan para kazandığınızda bunu iddaa büfesinden alabileceğiniz gibi eğer mobil uygulamar üzerinde oynadıysanız da direkt olarak hesabınıza bu parayı çekme şansınız da var. Hangi yöntemle oynayacağınız tamamen size kalmış bir şey. Bizim tavsiyemiz barkod numarası üzerinden çok kısa sürede hem de üyeliksiz kupon sorgulama özelliği kullanabileceğiniz yöntemdir.